Nákupní košík Položek: 0 ks. v hodnotě: 0

V případě že jste zaregistrovan(a) v Klubu 1922 přihlašte se prosím. Pokud máte problémy s přihlášením kontaktujte nás.


Pokud jste již registrovan(a) jako zákazník v našem e-shopu, stačí se přihlásit pod svým loginem a heslem a v sekci Účet zákazníka Vám bude nabídnuta možnost aktivace Klubu 1922.


*Klub 1922

Žádost o zaslání klubové karty

Žádost o zaslání klubové karty - pouze pro majitele pálenic se sériovým číslem do 1922-0999. Klubová karta bude zaslána poštou na uvedenou adresu.

Pokud jste již registrován(a) a zapomněl(a) jste heslo pokračujte zde.

Produkt
Kontrolní otázka
Osobní údaje
Doporučení!

Doporučujeme vyplnit číslo mobilního telefonu. Urychlíte tím vyřízení Vaší žádosti. Vyplnění e-mailu je povinná položka z důvodu zaslání dokumentů týkajících se objednávky.

Údaje označené * je nutno vyplnit.zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz