Klubové podmínky

Klubové podmínky - KLUB 1922

 

1. KLUB 1922 - je zájmový klub, který sdružuje majitele mechanických modelů MOBILNÍ PÁLENICE VZOR 1922 vyráběných společností Nitara s.r.o.
2. Členem se může stát fyzická osoba starší 18 roků, ale i právnická osoba, která model MOBILNÍ PÁLENICE VZOR 1922 vlastní a řádně se registruje na www.mobilnipalenice.cz nebo písemně na adrese Nitara s.r.o., Průmyslová zóna 526, 687 38 Nedakonice, CZ.
3. Na členství v klubu není právní nárok, o zápisu a výmazu z registru členů rozhoduje vedení společnosti Nitara s.r.o.
4. Členství v klubu je bezplatné.
5. Registrací členové souhlasí, v souladu s §5 zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů s tím, aby uvedené osobní údaje byly zařazeny do registru členů KLUBu 1922 ,který spravuje Nitara s.r.o. a byly používány výhradně v souvislosti s činností klubu. Nitara s.r.o. prohlašuje, že uvedené osobní údaje nepoužije pro jiné účely.
6. Členství v klubu lze kdykoliv zrušit písemnou žádostí zaslanou do sídla společnosti Nitara s.r.o. nebo na kontaktní E-mail společnosti.
7. O aktuálních výhodách a klubových akcích budou členové informováni na webových stránkách www.mobilnipalenice.cz.

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz