Novinky

Startujeme KLUB 1922!

Dne 9.6.2012 jsme na pódiu festivalu "Pelhřimov město rekordů" slavnostně ustanovili Klub 1922, klub majitelů mobilních pálenic VZOR 1922. Spouštíme na webu. Jak se stát členem?

A právě teď spouštíme internetové stránky klubu. Členům klubu po přihlášení nabízíme výhodnější klubové ceny v našem E-shopu, přístup na neveřejné klubové stránky, kde budeme informovat o připravovaných novinkách a klubových aktivitách a bude zde možnost vyměnit si zkušenosti v klubovém fóru.

Jak se stát členem klubu?

1. Je to klub majitelů mobilních pálenic Vzor 1922, takže musíte vlastnit tento mechanický model, vyráběný společností Nitara s.r.o.. Je jedno, jestli jste ho dostali jako dárek nebo koupili, či zdědili.

2. Klubová karta. Klubová karta je dřevěná a údaje jsou do ní nesmazatelně vypáleny. K jednomu modelu náleží jedna klubová karta se shodným "Sériovým číslem". Až se vám bude někdo chlubit celou sbírkou karet renomovaných bank a společností, že má stříbrnou, zlatou... Zeptejte se, jestli má taky dřevěnou. Naši členové ji mají. Karta je součástí všech edic mobilních pálenic od výr. čísla 1000. Vám, kteří vlastníte páleničku do č.999 ji na požádání zdarma zašleme poštou. Žádost o zaslání karty (platí pouze do výr. čísla 999, u vyšších čísel je již součástí balení!) vyplníte na stránkách *Klub1922. Kartu vyrobíme a zašleme cc do 2-3týdnů na vyplněnou adresu.

3. Registrujte se. Registrační údaje - tedy "Sériové číslo" a "Registrační kód" naleznete na klubové kartě.

Do formuláře, který nalezenete pod tlačítkem "REGISTROVAT V KLUBU 1922" na záložce *Klub1922 vepište tyto údaje přesně ve formátu jako jsou na kartě (mohou se lišit počtem nul od údajů na páleničce).

Jako login (jméno pro přihlášení) použijte váš platný E-mail. Pokud budete mít potíže nebo jakékoliv dotazy jsme pro vás na info@mobilnipalenie.cz.

4. Vítejte v klubu! Po registraci se můžete přihlásit pomocí Login a zvoleného hesla - naskočí vám klubové ceny v E-shopu a budete mít přístup na neveřejné klubové stránky.

 

Váš tým Nitara s.r.o.

Galerie - Pelhřimov 2012

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz