Novinky

LIHOVÉ POLE V PELHŘIMOVĚ.

V sobotu 8.6.2013 představíme na akci "Pelhřimov - město rekordů 2013" novou společenskou hru "LIHOVÉ POLE". Hra bude součástí sady "Pumpa ssací Vzor 1888, edice **LP**"

Zahajujeme, jak jinak - rekordem. Bude nás zajímat, kolik návštěvníků postupně během jednoho dne projde Lihovým polem a kolik při tom vypumpujeme kýblíků slivovice. Přijďte se zapojit i vy. Pobavíte se, okoštujete výbornou slivovicu od Žufánků, dostanete od nás drobný dárek a ještě se stanete rekordmanem. Budeme od 9:00 na náměstí v Pelhřimově.

více informací o festivalu:

http://www.dobryden.cz/festival-pelhrimov-mesto-rekordu/2013-2/

LIHOVÉ POLE je nová společenská desková párty hra se slivovicou, kýblíky a pumpou.
Vezete bečku s kvasem do pálenice. Na cestě však čeká řada "sousedských zastavení". Nebude to lehké, pije se z kýblů a může se stát, že napoprvé neprojdete. Nevadí. Vraťte se zpět domů a zkuste to znovu. Hra je pro 4 dospělé hráče. Postupně se však může zapojit "štafetově" neomezený počet.


 Pozor! Edice **LP** již dnes v prodeji v našem E-shopu:

http://www.mobilnipalenice.cz/e-shop/pumpa-ssaci/pumpa-ssaci-vzor-1888-edice-lp.html

Festivalové ohlédnutí:

Na cestu Lihovým polem se vydalo 54 hráčů, vypumpovalo se 110 kýblíků slivovice Žufánek.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.607964379228737.1073741826.214753141883198&type=1

 

 

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz