Novinky

Jedničku budeme dražit...

Startujeme výrobu funkčních modelů "Pumpa ssací Vzor 1888". Do prodeje jde první 12ks limitovaná edice **2012**.

Čísla 00002-00012 jdou do přímého prodeje - viz náš E-shop,

První kus - výrobní číslo 00001 z této edice (včetně slivovice z Dubového soudku od Žufánků), budeme dražit tak, že zašlete nabízenou cenu a kontakt (vč. telefonu pro případné ověření)  na náš mail info@mobilnipalenice.cz . Uzávěrka bude 12.12.2012 ve 12:12. O aktuální ceně budeme informovat zde a na našem FB http://www.facebook.com/mobilnipalenice

Vyvolávací cena: 3000 Kč

Aktuální cena:     3600 Kč Stop! Prodáno. Blahopřejeme!

Galerie - Pumpa ssací Vzor 1888

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz