Novinky

Hodně sil do nového roku!

Jestli vás má něco dostat na kolena, tak ať jsou to jen situace, jako na této fotce.

Pokud jste právě Vy našli pod stromečkem naši páleničku, budeme rádi, když se podělíte o své dojmy, případně fotografie - kontakt info@mobilnipalenice.cz

Po vánočních svátcích, kdy jsme měli firemní volno, jsme zase v pilné práci a připravujeme k expedici vaše objednávky. Omlouváme se tedy, pokud došlo k nějakému zdržení v komunikaci.

Začátkem tohoto roku chystáme rozběhnutí klubu majitelů mobilních páleni "Klub 1922". Členové klubu budou mít výhodnější ceny v našem E-shopu, vlastní fórum a jakmile se rozšíří členská základna, uvažujeme i o zajímavých klubových setkáních. Členství v klubu bude pro majitele mobilní pálenice VZOR 1922 zdarma. O zahájení činnosti budeme informovat na www.mobilnipalenice.cz.

 

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz