Novinky

GRAND PRIX Nitara

Nová původní společenská hra. A pozor, tentokrát zcela bez alkoholu! Bude se jezdit auty.

Vymakané počítačové 3D hry jsou fajn, ale není nad to, když se rodina nebo přátelé sejdou kolem jednoho stolu. Hra je pro 2-6 hráčů, vhodná... i pro děti cca od 6ti let, pokud umí spočítat body na kostkách a nesnaží se spolykat všechna autíčka. Lze postavit různě dlouhý okruh a počtem kol určit hrací čas od několika minut až po dlouhé hodiny:). Jednoduchá, ale promyšlená pravidla dávají hře výbornou hratelnost, spád a napětí. Fakt se nám to povedlo a je s tím sranda. Navíc je všechno ve dřevě a v pěkné krabičce. Originální dárek.

http://www.mobilnipalenice.cz/e-shop/spolecenske-hry/grand-prix-nitara.html

Galerie - Grand prix Nitara

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz