Novinky

Dodáme do Vánoc!

Čtěte prosím pozorně. U objednávek, které obdržíme do pondělka 17.12.2012 můžeme garantovat dodání do pátku 21.12.2012, tedy do Vánoc(je to i s určitou rezervou).

Týká se to zboží, které je standardně skladem. U zakázkových verzí s popisem, příp. certifikátem je možné garantovat dodání do Vánoc pouze u objednávek do 12.12.2012 do 24:00. V případě potřeby volejte 572 503 352.

Pokud si nejste jisti, zda budete k zastižení pro "Balík do ruky" tedy doma nebo na pracovišti, můžete do poznámky napsat "Na poštu", pošleme zásilku na vaši nejbližší poštu.

Posledním pracovním dnem letošního roku je u nás čtvrtek 20.12.2012. Přejeme vám krásné Vánoce, plné klidu pohody a štěstí.

 

Váš tým Nitara s.r.o.

 

 

zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz