Novinky

Dárky 2018 - Do Vánoc dodáme...

Chystáte se objednat v našem E-shopu dárek pod stromeček? Čtěte prosím pozorně:

Výroba jede na plné obrátky a stihneme vyřídit a doručit všechny objednávky, které k nám dorazí do 14.12.2018 do půlnoci. A týká se to i zakázkových edicí Jubileum s certifikátem. Zasíláme Českou poštou - balík do ruky, tak aby balík přišel nejpozději 22/23.prosince.

Od 20.12.2018 do 1.1.2019 máme dovolenou na zotavenou :) Omlouváme se, že budeme v tomto období tak nějak mimo a objednávky doručené v tomto období budeme vyřizovat až od 2.1.2019.

Přejeme vám krásné a pokojné Vánoce a pevné zdraví v novém roce.


Váš tým www.mobilnipalenice.cz


zpět

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz