Obecná pravidla

PODĚLTE SE O SVÉ DOJMY, ZÁŽITKY A ZKUŠENOSTI S OSTATNÍMI.

• Vkládejte pouze příspěvky, které obsahově souvisí s obsahem webu - tj. mechanické modely, originální dárky, pálenice, pálení atd.

Dodržujte základní pravidla slušného chování na internetu

• Za obsah příspěvku je zodpovědný pouze autor sám. Ani provozovatelé fóra, ani ostatní uživatelé nepřebírají tuto zodpovědnost.

• Nepoužívejte žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. 

• Nevkládejte také do diskuse cizí emaily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez jejich souhlasu.

• Administrátor tohoto fóra si vyhrazuje právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí, že odporuje těmto podmínkám, nebo že obsah poškozuje dobré jméno provozovatele webu.

• Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte budou uloženy v databázi.

• Změna pravidel vyhrazena.

Ohlasy

Gumička

Zajímalo by mě, k čemu je tam gumička, která, ale není vcelku ? Nikde v návodu se o této hadičce nic nepíše. A také, proč není součástí pálenice odkapávací hadička z chladiče. Děkuji za odpověď Karel

26/12/2015 - 13:06:53

Jméno: Karel

Reagovat Přidat nový příspěvek

legislatíva na SR?

Myslím, že pokud neplatí na Slovensku přísný zákaz držení a přechovávání malých mechanických modelů, tak ano.

19/11/2015 - 14:37:30

Jméno: Květoslav

Reagovat Přidat nový příspěvek

legislatíva na SR

Dobrý deň, je možné podarovať Vás produkt i niekomu na SR? Nie sú nejaké obmedzenia vyplývajúce z inej legislatívy? Ďakujem !

18/11/2015 - 11:19:26

Jméno: Zuzana

Reagovat Přidat nový příspěvek

Pálenička MIDI

Bylo by zajímavé pro ty z nás, kteří nemají zas tolik času vyvinout do výroby stejnou \"páleničku\", ale v měřítku 1 : 5, určitě by se další noví zájemci našli, zkuste to, byla by to PÁLENIČKA MIDI...

13/03/2015 - 20:50:35

Jméno: VNet

Reagovat Přidat nový příspěvek

Je víno, které konzumujete bezpečné?

Asi ano. Tím, že ho nalejete do kotlíku se nic nezmění. Zjednodušeně řečeno se jen destilací oddělí alkohol, který se odpaří jako první a následně zase zkapalní v chladiči a kyselá voda, která zůstane v kotlíku.

6/02/2015 - 21:17:57

Jméno: Květoslav

Reagovat Přidat nový příspěvek

bezpečná konzumace

Zdravím a předem se omlouvám, moc tomu nerozumím, ale je výsledný produkt bezpečně konzumovatelný? žádný mathanol? Děkuji

5/02/2015 - 22:57:11

Jméno: Luděk

Reagovat Přidat nový příspěvek

RE:

Re: Dá se konzumovat?

Ano :)

30/06/2014 - 13:52:33

Jméno: Květoslav

Reagovat Přidat nový příspěvek

Ahoj. Moc se mi líbí vaše pálenice. Dá se výsledný produkt normálně konzumovat aniž by se člověk musel bát oslepnutí apod? :)

19/06/2014 - 11:15:02

Jméno: Petr

Reagovat Přidat nový příspěvek

Palírna

Pálenice je už na cestě,jen mne zajímá a jsem zvědavý za jak dlouho napálím plucaňu,asi než napálím náprstek,tak asi vypiju půl litra!!

11/12/2013 - 17:56:14

Jméno: Josef

Reagovat Přidat nový příspěvek

Dárek pro kamaráda .

Takže přátelé pálení a konzumace . Dnes jsem objednal jednu pálenici pro dlouholetého kamaráda , který v letošním roku oslavil 60 roků života . Oslava bude v sobotu 8.6.2013 v Hlinsku pod Hostýnem , kde bude i pálenice využívána . Pálení , pálenicím i střídmé konzumaci zdar .

3/06/2013 - 15:41:22

Jméno: Polda

Reagovat Přidat nový příspěvek
Příspěvky 11 - 20 z celkového počtu 41 Další strana Předchozí strana

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz