Nákupní košík Položek: 0 ks. v hodnotě: 0

E-shop

Příslušenství

Odměrka s monogramem

Designově propracovaná zachytávací nádobka pro destilát. Je vysoustružena z kusu ušlechtilé nerez oceli. Vnější průměr 18mm, výška 16mm, objem cca 2,5ml. Do povrchu je vypálen monogram majitele.

Odměrka je součástí edice "Dárkové balení" i "Jubileum".  Pokud si však potřebujete přiťuknout s přáteli, lze ji doobjednat i samostatně. Potěšte přítele nebo přítelkyni. V tomto provedení Vám do povrchu odměrky vypálíme monogram na přání. Výška písma cca 4mm - formát monogramu X.X. Barva písma je antracitově černá.

Monogram uveďte do poznámky k položce:

Zhotovíme do 5 dnů
Cena: 99 Kč

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz