Nákupní košík Položek: 0 ks. v hodnotě: 0

E-shop

Opékací prut OP-15

Opékací prut OP-15 Edice Jubileum. Nerezový skládací. Se jménem majitele!

OPé patnáctka je nezbytný "outdoorový" doplněk pro milovníky výletů do přírody, táboráků a dobře propečených špekáčků. V edici Jubileum navíc gravírujeme jméno majitele na krabičku a nerezovou rukojeť. Pokud hledáte dárek pro někoho, kdo má navíc rád i trochu nadsázky a recese, je to ten správný tip!

Aby byl prut skladný a snadno přenosný, inspirovali jsme se šroubovacím systémem vytěráku hlavně, z příslušenství legendárního samopalu vz.58 používaného ČSLA.
Prut se dá rozložit na čtyři segmenty - vidličku, 2ks tyčky a ručku, které jsou precizně uloženy v dřevěné krabičce ve stylu armádní bedničky na munici.
Všechny segmenty prutu jsou vyrobeny z ušlechtilé potravinářské nerez oceli 18/10. Tento odolný materiál špatně vede teplo a proto nehrozí, že by vás kovová ručka pálila do dlaní.
Kromě ručky jsou segmenty opatřeny "stabilizátory", které umožňují pohodlné dotažení a povolení šroubových spojů.Hroty vidličky jsou velmi ostré, proto prut nenechávejte v dosahu dětí.Rozložený prut lze mýt v myčce.

Takticko technická data OP-15:

Délka sestavená: 1000mm
Délka segmentů: 256mm
Průměr ručky: 12mm
Průměr tyčky: 5mm
Průměr hrotů: 4mm
Spojovací závit: M4
Materiál: Nerez ocel 18/10
Rozměry krabičky jmenovité: 273mmx60mmx38mm
Materiál krabičky: dřevo, překližka
Hmotnost soupravy včetně krabičky: 440g

Video:

http://youtu.be/7g0AnHiG5o8

Jméno majitele v barvě antracitově černá vypáleno na nerezové rukojeti. Jméno majitele vypáleno i na víčku krabičky. Na krabičku je možné vypálit i číslici jubilea, datum...
Specifikaci uveďte do poznámky k položce.

Vzhledem k zakázkové výrobě je doba pro vybavení objednávky 1 týden.
Cena: 660 Kč

Galerie - Opékací prut OP-15

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz