Nákupní košík Položek: 0 ks. v hodnotě: 0

E-shop

Mobilní pálenice

Mobilní pálenice Vzor 1922 - Edice Partner

Edice Partner je určena zejména firemní klientele jako propagační dárek významným klientům. Mechanický model mobilní pálenice vzor 1922 je uložen v dřevěné krabičce s polstrováním, včetně manuálu a tzv. „invazního kufříku“, který obsahuje odměrku z ušlechtilé oceli, táhlo, přečerpávací hadičku a lopatku – topeniště. V příslušenství jsou i 2ks kýblíků a podstavec. V edici Partner gravírujeme na těleso páleničky logo zákazníka a stejné logo je vypáleno i v levém horním rohu dřevěné krabičky. Model je označen unikátním sériovým číslem.

Modely jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funkčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Jako dárek určitě neurazí žádného chlapa, ale mezi nadšené obdivovatelky patří i překvapivě mnoho žen.

TECHNICKÁ DATA:
Měřítko: 1:10
Výška: 144mm, délka: 114mm, šířka: 48mm.
Vnitřní průměr komínu: 10mm
Hmotnost: 183g
Palivo: pevný líh (Esbit)
Objem kotlíku: cca 17,5ml
Objem odměrky: cca 2,5ml

Edice "Partner" obsahuje:

- Mechanický model mobilní pálenice vzor 1922
- Dřevěnou krabičku s polstrováním
-"Invazní kufřík"
- Manuál
- Podstavec (kombinace nerez ocel / dřevo - buk)
- Kýblík 2ks ( Eloxovaný hliník s logem výrobce)
- Gravírování loga zákazníka na tělese pálenice - provedení stříbrná/černý podklad Max. rozměr 22mm šířka, 9mm výška.
- Gravírování loga zákazníka na dřevěné krabičce.

Podklady pro gravírování nejlépe CorelDraw .cdr, nebo JPG v provedení černá/bílá možno zaslat na info@mobilnipalenice.cz. Fakturační údaje uveďte prosím v objednávce do poznámky.
Neváhejte nás kontaktovat pro případné další informace.

Cena: 3290 Kč Zboží je nedostupné

Galerie - Mobilní pálenice vzor 1922

"Nikdo nemá kořalky bez daně páliti mimo stavení a pozemky, v nichž sám bydlí případně na nichž hospodaří."

E-shop - Mechanické modely E-shop

Mechanické modely mobilní pálenice, propagační předměty. Dárky pro muže...

Víte že v roce... Víte že...

Zajímavosti a historické souvislosti nejen o mechanických modelech a pálenicích.

Youtube videokanál - Mobilní pálenice Video kanál

Zajímavá videa a návody k modelům.

Modely mobilní pálenice jsou vyráběny v malých limitovaných sériích a jejich precizní zpracování, funčnost a použití kvalitních kovových materiálů z nich dělá zajímavý, sběrateli vyhledávaný technický unikát. Na model pálenice jsme použili kvalitní hliníkové slitiny, s černým eloxovaným povrchem, který výborně odolává korozi i vysokým teplotám.

U modelu mobilní pálenice uplatňujeme stejné technologie a postupy, které používáme při výrobě dílců pro náročná průmyslová zařízení, elektroniku a letectví. Kotlík, víko, trubice přestupníku a spirála chladiče jsou z 99,9% čisté mědi. Měď se dobře tváří a má příznivé katalycké účinky na odbourávání organických esterů a kyseliny kyanovodíkové. Pro tyto účely, jak zjistili již naši předkové, je měď tím nejvhodnějším materálem. Kotlík a víko mají ručně lapované dosedací plochy. Lopatka topeniště, hřídelky, čepy a šrouby jsou z ušlechtilé nerez oceli. Odměrka je z chemicky odolné „potravinářské“ nerez oceli. Každý model je na tělese kotliny gravírováním označen unikátním sériovým číslem.

Nitara s.r.o.
Created by Grafik-art.cz